+90.312.427 2090
Tarlatansız Gelinlik Modelleri

Tarlatansız Gelinlik Modelleri

2016-01-16
0 Yorum

Birçok genç kız kabarık gelinliklerden oldukça sıkılmış durumda. Hatta kabarık gelinlik modelleri genç kızlar arasında hızla yayılan bir kâbus gibi. Bu nedenle son dönemlerde vitrinleri birbirinden güzel ve şık tarlatansız gelinlik modelleri ele geçirmiş durumda. Geleneksellikten uzak bir gelinlik tercih etmek isteyen genç kızlar tarlatansız gelinliklere büyük bir ilgi gösteriyor.

Tarlatansız gelinlik üst kısmı işlemeler ile süslenen ve etek kısmında ise sadece uçuş uçuş tüller bulunan gelinliklerdir. Halk arasında elbise gelinlik olarak bilinen tarlatansız gelinlik modelleri vücudunuza özel olarak tasarlanabileceği gibi direk olarak düz gelinliklerde tercih edebilirsiniz. Ancak, kabarık etekli bir gelinliği çok beğendiyseniz ve sadece kabarık olduğu için tercih edemeyeceğinizi düşünüyorsanız tamamen yanılıyorsunuz.

Çünkü beğendiğiniz herhangi bir kabarık gelinliği alarak tarlatansız olarak giydiğinizde istemiş olduğunuz düz gelinliğe sahip olmuşsunuz demektir. Yapmanız gereken tek şey gelinliğin tarlatansız giyildiğinde boyunuza tam gelmesi için tadilat yaptırmaktır.

Her gün gelişen tekstil sektörünün en çok tercih edilen gelinlik modeli düz ve sade olan tarlatansız gelinlikler. Aileler tarafından çok tercih edilmese de bu özel günlerinde kendi tercihlerinde direnen genç kızlar istedikleri düz gelinlik ile düğünlerinde gönül rahatlığı ile boy gösterebilmekteler.


0 Yorum

Yorum Ekleyin