+90.312.427 2090
15.Sayfa

Hakkımızda

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak müşteri tercihlerinde bir numara olmak ve çalışanlarımızla güvenli, huzurlu bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.

Tüm faaliyetlerde kaliteyi, açık ve saydam kurum kültürünü, çabuk ve doğru karar verebilen genç ve dinamik insan potansiyelini, hukuka, yasalara, bireye, topluma ve çevreye saygılı, çalışanların ve müşterilerin beklentilerine yanıt vermeyi ve sürekli gelişim sağlamayı ilke edinmiş kurum yapısı ve kültürü değerlerinin toplamıdır Gelinlik Moda Evi.

9 Yorum
2016-01-16
Detay
16.Sayfa

Soru Yanıt

Bu vücut türünde bel kısmı çok fazla belli değildir, omuzlardan kalçalara doğru düze yakın bir hat inmektedir. 

16 Yorum
2016-01-15
Detay
45.Sayfa

Modeller

Size özel tasarımlar ile veya Hazır modellerimiz ile hizmetinizdeyiz

Hazır modeller de % 40 sezon indirimimiz devam etmektedir.

Gelinlik, Gelin için evlilik hazırlıklarında en önemli detaylarından biridir. Düğün yaklaştıkça Gelinleri tatlı bir telaş sarmaktadır. Bu konuda tabiki size yardımcı olmak amacıyla beğeneceğinizi düşündüğümüz modelleri seçerek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu gelinlik modellerini  çok beğendik, sizlerle paylaşmak istedik. En yeni ve farklı tarzlarda bir çok yeni gelinlik modeli seçtik. Çok beğeneceğinizden eminiz. Ayrıca son zamanlarda ki birbirinden farklı yeni modeller ile geniş bir model arşivi hazırlıyoruz. Beğendiğiniz modeli istediğiniz yerde diktirme şansınız var. Şimdilerde gelinlikçiler istediğiniz gelinlik modellerini dikiyor.
Yeni değişik gelinlik modellerinden oluşturduğumuz albümün içinde,kuyruklu gelinlik modelleri, kırık beyaz, straplez modelleri, saten modelleri, kabarık  modellerine kadar aradığınız bütün modellerini bulabilirsiniz.

Kabarık ve taşlı gelinlik modelleri toplu saç ile harika duruyor. Son zamanlarda en çok dikkat çeken modeller içinde fiyonklu modeller oldukça çok beğenilmekte. Abartılı fiyonklar ile hayatınızda yaşanacak o özel güne uygun ve göz alıcı.

 

16 Yorum
2016-01-16
Detay